Honda’nın yeni kampanyasında motosiklet tutkunları hayallerindeki modellere

kredi kartına özel avantajlarla sahip olabilecek.

Motosiklet severleri kampanya dahilinde bekleyen bir başka seçenek ise Honda Finans tarafından sunulan 2 ila 36 aya varan taksit olanağı.

Honda ve müşterilerimizi bir adım daha yakınlaştıran Honda Finans sistemi Koçfinans, Akbank ve Honda Türkiye’nin ortak projesi olan yepyeni bir finansman modelidir. Amacımız müşterilerimizin daha uygun şartlarda, hızlı ve kolay bir şekilde Honda sahibi olmalarını sağlamaktır. Honda Finans daha uygun finansman seçenekleri, kişiye özel  esnek ödeme planları, hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmaktadır.
Honda Finans avantajları nelerdir?

  • Honda  müşterilerine  özel finansal çözümlerin üretileceği Honda Finans ile, müşteriler bayiden çıkmadan, tüm kredi işlemlerini tamamlayıp, hayal ettikleri yeni Honda ürünlerine sahip olabilecekler.
  • Honda Finans’ta sıfır kilometre otomobil ve motosiklet ürünlerinin yanı sıra ikinci el araçlar, Honda sahiplerine özel aksesuarlar, yedek parça ve servis bakım ücretleri de kredilendirilmektedir.Honda Finans her bütçeye uygun esnek ödeme opsiyonları sayesinde çok çeşitli finansman alternatifleri sunabilmektedir.
  • Honda Finans ile müşterilerimiz peşinatlarını, vadeyi, taksit miktarlarını veya isterlerse balon ödemelerini kendileri belirleyebilir.
  • Honda Finans aracılığıyla sıfır kilometre araçlarda maksimum 60 aya kadar vadeli kredi kullanılabilmektedir. İkinci el araç alımlarında ise maksimum 36 ay vade uygulanmaktadır.
  • Honda Finans sıfır kilometre otomobil ve motosikletlerde müşterilerimizin kredibilitesine bağlı olarak araç bedelinin tamamına kadarını kredi olarak kullanabilme imkanı sağlar.

 

 

250 cc ye Kadar olan modellerde 24 ay Vade

250 cc üstü için 36 Ay Vade

 

 

bankalar

Sunulan yeni avantajlarla şehir hayatını kolaylaştıran ve trafik derdini unutturan Honda motosiklet sahibi olmak isteyenleri Mağazamıza bekliyoruz.

İletişim ve Bilgi için: 0224 256 98 08   0224 256 98 09